Czytniki Amazon Kindle 3 Keyboard, 4 Touch i tablet Kindle Fire

Posted: 30 września 2011 in CZYTNIK, TABLET
Tagi: , , , , , , , ,

Amazon na konferencji prasowej przedstawił nowe produkty dostępne w ofercie – są to czytnik Kindle Touch oraz tablet Kindle Fire. Zmienia się też nazwa czytnika Kindle 3. generacji na Kindle Keyboard.

Czytnik Amazon Kindle Touch

Kindle Touch znacząco różni się od Kindle Keyboard – nie ma klawiatury, ma dotykowy ekran e-Ink, ale jednocześnie o połowę mniejszą pamięć (2Gb) i brak wyjścia dla słuchawek.

Tablet Amazon Kindle Fire

Tablet od Amazona może stworzyć silną konkurencję dla popularnego iPada ze względu na 3-krotnie niższą cenę. Zgodnie z przeciekami, które opisywałem wcześniej, Amazon Kindle Fire będzie miał 7 cali przekątnej ekranu, działał na zmodyfikowanej wersji Androida 2.2 i będzie oferował dostęp do aplikacji w Amazon Android Store.

Czytnik Kindle 3 – Kindle Keyboard

Dotychczasowy bestseller Amazonu nadal jest dostępny w ofercie, gdyż Kindle Touch nie jest jego następcą tylko zupełnie innym produktem, i to z częściowo ograniczonymi funkcjonalnościami (mniejsza pamięć, brak fizycznej klawiatury, brak wyjścia miniJack na słuchawki). Nie zmieniona została jego cena. Specyfikacja i opis tego modelu dostepny jest tutaj.

Kup czytnik i wesprzyj Edukację Mobilną:

Interesuje Cię edukacja mobilna? Czytaj dalej:

Synchronizacja plików między urządzeniami w chmurze

Jak kupić Amazon Kindle?

Amazon Kindle – czytnik ebooków

Foxit – czytaj, notuj, zaznaczaj, komentuj w plikach pdf

Reklamy
Komentarze
  1. […] ogłosił niedawno na konferencji prasowej listę nowych produktów – czytnik Kindle Touch oraz tablet Kindle Fire. Ten drugi może stać się konkurentem dla iPada Apple i innych tabletów popuarnych na rynku od […]

  2. […] PDF do .mobi (Kindle), .doc, .epubJak kupić Amazon Kindle?Amazon Kindle – czytnik ebook'ówCzytniki Amazon Kindle 3 Keyboard, 4 Touch i tablet Kindle FireNajlepsze tablety do Internetu i nauki KategorieAPLIKACJA CZYTNIK KINDLE M-LEARNING […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s